Strona korzysta z plików cookie oraz innych analogicznych funkcjonalnie technologii służących do przechowywania danych. Brak zmiany ustawień ich dotyczących oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies. ×

Prawie 1000 produktów w sprzedaży, odbiory osobiste i atrakcyjny cennik wysyłek. Zapraszamy do zakupów w Perfektsport.pl

Zwrot produktu 

Prawo odstąpienia od umowy
Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego.
Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy 

formularz zwrotu PDF
formularz zwrotu do edycji

jak również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną za pomocą formularza kontaktowego
http://perfektsport.pl/Support.aspx lub na adres email biuro@perfektsport.pl

Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, niezwłocznie prześlemy Państwu potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy za pomocą poczty elektronicznej. 
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nasz sklep), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. 
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w zamówieniu, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy. 
Prosimy odesłać produkt niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. 
Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. 
Produkt prosimy odesłać na nasz adres korespondencyjny podany poniżej. 

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu produktu/ów, wynoszące około 10-15zł 
W celu minimalizacji kosztów sugerujemy wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej
http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,krajowy_paczka_pocztowa.html

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 


Adres korespondencyjny:
perfektsport.pl
05-082 Blizne Jasińskiego
ul. Kochanowskiego 4a
Poczta Stare Babice

 

Wymiana rozmiaru. 

Źle dobrałeś rozmiar? 
Pamiętaj, kupujący ma prawo wymienić rozmiar kupionego towaru. 

Jak to zrobić? 
Prosimy odesłać produkt łącznie z dowodem zakupu na nasz adres korespondencyjny, dołączając informację, na jaki rozmiar powinniśmy go wymienić.
W przypadku wymiany towaru Klient ponosi koszt przesyłki zwrotnej UPS wynoszący 17PLN, który zostanie pobrany przy dostarczeniu wymienionego produktu. 

Przesyłkę prosimy wysłać na adres:
perfektsport.pl
05-082 Blizne Jasińskiego
ul. Kochanowskiego 4a
Poczta Stare Babice
SUGERUJEMY WYSYŁKĘ POCZTĄ POLSKĄ - USŁUGĄ PRIORYTET.

Adres do korespondencji

PERFEKTSPORT.PL

ul. Jana Kochanowskiego 4a
Blizne Jasińskiego
05-082 Stare Babice

Newsletter

Wpisz swój adres e-mail:

Przesyłki i dostawa

Wszystkie zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Dostawa do 24h - więcej szczegółów tutaj

Kontakt

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupów napisz do nas

Infolinia:

22 722 09 79

pn-pt 9:00-19:00

so 9:00-14:00

608 376 333

pn-pt 9:00-16:00

Zadaj pytanie on-line